NB II: egy év után távozott a gólt nem szerző támadó Gyirmótról

Szabó Lukas szerződést bontott a Gyirmóttal (Fotó: Kisalföld/Nagy Gábor)
A labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr közös megegyezéssel szerződést bontott Szabó Lukassal – számolt be róla a klub honlapja.
A 27 esztendős, egykoron az ETO-ban is szereplő támadó tavaly nyáron Kazincbarcikáról érkezett a Gyirmóthoz, amelyben 14 bajnoki és három Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára, gólt nem szerzett.
Ő a gyirmótiak hetedik távozója a nyári átigazolási időszakban.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL
Érkezők: Szegi Vince (Mosonmagyaróvár – kölcsönből vissza)
Távozók: Herjeczki Kristóf (Bp. Honvéd – kölcsönből vissza), Lipták Zoltán (?), Koltai Tamás (befejezte pályafutását), Szabó Lukas (?), Tóth Bence (?), Varga Péter (?), Villám Balázs (?)
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik






