NB II: 3 piros; döntetlennel hangolt az SZTK a Fradi ellen

2015.04.19. 19:27
A labdarúgó NB II 24. fordulójának záró mérkőzésén a Szigetszentmiklós idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Balmazújvárossal. A találkozón három játékos is piros lapot kapott.

Parázs mérkőzést játszottak egymással a felek, hiszen a 24. perctől már csak tíz-tíz emberrel futballoztak a csapatok. A hazaiaktól Kiss Lászlót, a vendégektől Szepessy Róbertet állította ki Lovas László játékvezető.

Ezt követően nemcsak piros lap, hanem gól is került a jegyzőkönyvbe, a 38. percben Batizi-Pócsi Balázs révén szerezte meg a vezetést a sereghajtó Balmazújváros (1–0).

Horváth Ferenc együttese a 65. percben tudott egyenlíteni, ekkor Póti Krisztián talált be (1–1). A hátralévő időben újabb gól nem esett, ám Pollák Zoltánt a 90. percben még kiállította a bíró.

A Szigetszentmiklós így döntetlennel hangolt a keddi, Ferencváros elleni Ligakupa-negyeddöntő visszavágójára, amelynek 1–7-es hátrányból fut neki.

LABDARÚGÓ NB II

24. FORDULÓ
BALMAZÚJVÁROS–SZIGETSZENTMIKLÓS 1–1 (1–0)

Balmazújváros,
800 néző, Vezette: Lovas László (Demeter János, Galán Roland)
BALMAZÚJVÁROS:
Radosevics – Németh Á., Papp F. Kiss L., Virág – Popovics (Chonka, 70.), Kónya, Pintér (Rishko, 58.), Batarello, Vachtler (Tóth L., 74.) – Batizi-Pócsi
SZIGETSZENTMIKLÓS:
Horváth L.Sós, Tóth F., Póti,Pollák – Szepessy, Barna, Kállai (Osváth, 39.), Domokos (Mészáros L., 55.), Kollega – Szabó B. (Weitner, 67.)
Gólszerző: Batizi-Pócsi (1–0) a 38., Póti (1–1) a 66. percben
Kiállítva:
Kiss L. (rátartott Szepessy lábára), ill. Szepessy (le akarta fejelni Kiss Lászlót) mindkettő a 24., Pollák (második sárga lap után) a 89. percben