NB II: bajnok lett az Újpesttel, most Siófokon lesz edző

2017.09.28. 10:27
A Nemzeti Sport információi szerint Varga Attila lesz a labdarúgó NB II-ben szereplő Siófok vezetőedzője. A Balaton-partiak kedden jelentették be, hogy távozik Disztl László a kispadról, valamint fivére, a kapusedző Disztl Péter is.

A Siófok az NB II eddigi tíz fordulójában csupán egyszer nyert, két döntetlen mellett hétszer pont nélkül hagyta el a pályát. Az így szerzett öt ponttal a csapat a kiesést jelentő 18. helyen áll a 20 csapatos másodosztályban. A klub vezetősége úgy döntött, új vezetőedzőt keres Disztl László helyett.A klub vezetősége úgy döntött, új vezetőedzőt keres Disztl László helyett.

Úgy tudjuk, az utód Varga Attila lesz, akinek érkezését még csütörtökön bejelentik Siófokon. Varga játékosként tagja volt az Újpest 1989–1990-es bajnokcsapatának, edzőként dolgozott többek között Soroksáron, Mezőkövesden, Cegléden és Hatvanban.