NB II: a támadó szerződését is módosították az ETO-nál – sajtóhír

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2020.03.28. 13:39
Mint arról korábban beszámoltunk, értesüléseink szerint Kondás Elemér vezetőedzőé mellett több játékos szerződését is módosította a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győr vezetősége. Az nb2.hu úgy tudja, hogy az egyik módosított szerződésű játékos Horváth Zoltán.

A honlap úgy értesült, hogy a 30 éves támadó, Horváth Zoltán és a klubvezetőség szintén Kondáséhoz hasonló feltételben állapodott meg egymással, tehát a csatár eredetileg jövő nyárig érvényes szerződése már idén június 30. napjával kifut.Horváth Zoltán és a klubvezetőség szintén Kondáséhoz hasonló feltételben állapodott meg egymással, tehát a csatár eredetileg jövő nyárig érvényes szerződése már idén június 30. napjával kifut.

A korábban az Eger, a Debrecen és a Kisvárda színeiben 49 NB I-es bajnokin 14 gólt szerző támadó tavaly nyáron Kisvárdáról érkezett Győrbe. Az ETO-ban eddig összesen 26 meccsen nyolc gólnál tart – ötször a másodosztályú bajnokságban, míg háromszor a Magyar Kupában ünnepelhetett.

Legfrissebb hírek

Beke büntetőjével a KTE legyőzte a Honvédot a 28. perctől folytatott mérkőzésen

Labdarúgó NB II
11 órája

NB II: szabadrúgással folytatódik a félbeszakadt meccs

Labdarúgó NB II
19 órája

Összefogtak az NB II-es klubok, vitatják a büntetések mértékét és a kötelező vasárnapi játéknapot is

Labdarúgó NB II
2025.09.15. 22:50

Három csapat remek idénykezdete is vaskos meglepetés az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.09.12. 12:23

Boros Adrián és Erdélyi Tamás vb-bronzérmes Győrben

Kajak-kenu
2025.09.07. 15:33

Magyar ezüst- és bronzérem női K–2-ben a győri maratoni vb-n

Kajak-kenu
2025.09.07. 12:55

Bragato Giada aranyérmes a győri vb-n!

Kajak-kenu
2025.09.06. 12:50

Tizenegy érem az utánpótlás- és parasportolók pénteki mérlege Győrben

Kajak-kenu
2025.09.05. 18:14
Ezek is érdekelhetik