B. L. 2020.07.23 14:23 Frissítve: 2020.07.25 23:28

NB II: Kaposvár–Nyíregyháza meccs a rajton – órarend!

A Magyar Labdarúgó-szövetség elkészítette az NB II 2020–2021-es idényének idei órarendjét, ebből kiderül, hogy Kaposvári Rákóczi–Nyíregyháza Spartacus ütközet lesz a nyitányon, a jövő szombaton 20 órakor kezdődő meccset élőben közvetíti az M4 Sport.

A Kaposvár hazai meccsével indul az idény (Fotó: Lang Róbert/Somogyi Hírlap)

 

A forduló záró mérkőzése a Vasas–Kazincbarcika lesz vasárnap 20 órától, ezt a televízió ugyancsak közvetíti, ahogyan a vasárnap 17.45-ös DVSC–Budaörsöt is.

LABDARÚGÓ NB II
1. FORDULÓ
Augusztus 1. (szombat)
20.00: Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus (Tv: M4 Sport)
Augusztus 2. (vasárnap)
17.30: Soroksár–Debreceni EAC
17.45: Debreceni VSC–Budaörs (Tv: M4 Sport)
19.00: Pécsi MFC–Dorogi FC
19.00: FC Ajka–ETO FC Győr
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Gyirmót FC Győr–Aqvital FC Csákvár
19.00: Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc
19.00: BFC Siófok–Szombathelyi Haladás
20.00: Vasas FC–Kazincbarcika SC (Tv: M4 Sport)

2. FORDULÓ
Augusztus 5. (szerda)
14.45: Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC (Tv: M4 Sport)
17.00: DEAC–DVSC (Tv: M4 Sport)
17.30: Budaörs–BFC Siófok
17.30: Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr
17.30: Dorogi FC–Soroksár
19.00: Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC
19.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.00: Kazincbarcika SC–FC Ajka
19.00: ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC
19.00: Nyíregyháza Spartacus–PMFC


3. FORDULÓ
Augusztus 8. (szombat)
18.15:
PMFC–ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
Augusztus 9. (vasárnap)
17.30: Soroksár–Nyíregyháza Spartacus
17.30: DEAC–Dorogi FC
17.45: BFC Siófok–DVSC (Tv: M4 Sport)
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Kazincbarcika SC
19.00: FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Vasas FC–Aqvital FC Csákvár
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc
19.00: Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás
19.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs

4. FORDULÓ
Augusztus 16. (vasárnap)
17.30: DVSC–Szolnoki MÁV FC
17.30: Budaörs–Gyirmót FC Győr
17.30: Szentlőrinc–Vasas FC
19.00: BFC Siófok–DEAC
19.00: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
19.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC
19.00: Kazincbarcika SC–PMFC
19.00: ETO FC Győr–Soroksár
19.00: Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC

5. FORDULÓ
Augusztus 23. (vasárnap)
15.00:
Vasas FC–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport)
17.30: Soroksár–Kazincbarcika SC
17.30: Dorogi FC–ETO FC Győr
17.30: DEAC–Nyíregyháza Spartacus
19.00: PMFC–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Aqvital FC Csákvár
19.00: FC Ajka–Szentlőrinc
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs
19.00: Gyirmót FC Győr–DVSC
19.00: Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok

6. FORDULÓ
Augusztus 26. (szerda)
17.30:
Budaörs–Vasas FC
17.30: Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC
18.00: DVSC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport)
19.00: Szolnoki MÁV FC–DEAC
19.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr
19.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka
19.00: Aqvital FC Csákvár–PMFC
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár
19.00: Kazincbarcika SC–Dorogi FC
19.00: ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus

7. FORDULÓ
Augusztus 30. (vasárnap)
17.30: Soroksár–Aqvital FC Csákvár
17.30: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre
17.30: DEAC–ETO FC Győr
19.00: PMFC–Szentlőrinc
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szombathelyi Haladás
19.00: FC Ajka–Budaörs
19.00: Vasas FC–DVSC
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok
19.00: Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV FC
19.00: Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika SC

8. FORDULÓ
Szeptember 13. (vasárnap)
16.30: Budaörs–Kaposvári Rákóczi FC
16.30: Szentlőrinc–Soroksár
17.00: Gyirmót FC Győr–DEAC
17.00: Szolnoki MÁV FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: BFC Siófok–Vasas FC
17.00: DVSC–FC Ajka
17.00: Szombathelyi Haladás–PMFC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Kazincbarcika SC–ETO FC Győr

9. FORDULÓ
Szeptember 16. (szerda)
16.00: Soroksár–Szombathelyi Haladás
16.00: Dorogi FC–Szentlőrinc
16.00: DEAC–Kazincbarcika SC
19.00: PMFC–Budaörs
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–DVSC
19.00: FC Ajka–BFC Siófok
19.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr
19.00: ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
19.00: Nyíregyháza Spartacus–Aqvital FC Csákvár

10. FORDULÓ
Szeptember 27. (vasárnap)
16.00: Budaörs–Soroksár
16.00: Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–DEAC
17.00: Gyirmót FC Győr–Vasas FC
17.00: Szolnoki MÁV FC–FC Ajka
17.00: BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: DVSC–PMFC
17.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kazincbarcika SC

11. FORDULÓ
Október 4. (vasárnap)
15.00: Soroksár–DVSC
15.00: Dorogi FC–Budaörs
15.00: DEAC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: PMFC–BFC Siófok
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szolnoki MÁV FC
17.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr
17.00: Vasas FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kazincbarcika SC–Aqvital FC Csákvár
17.00: ETO FC Győr–Szentlőrinc
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Szombathelyi Haladás

12. FORDULÓ
Október 18. (vasárnap)
14.30: BFC Siófok–Soroksár
14.30: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus
14.30: Szentlőrinc–Kazincbarcika SC
17.00: Vasas FC–DEAC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka
17.00: Gyirmót FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szolnoki MÁV FC–PMFC
17.00: DVSC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr
17.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre

13. FORDULÓ
Október 25. (vasárnap)
13.30: Soroksár–Szolnoki MÁV FC
13.30: Dorogi FC–BFC Siófok
13.30: DEAC–Aqvital FC Csákvár
17.00: PMFC–Gyirmót FC Győr
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: FC Ajka–Vasas FC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc
17.00: Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás
17.00: ETO FC Győr–Budaörs
17.00: Nyíregyháza Spartacus–DVSC

14. FORDULÓ
November 1. (vasárnap)
13.30: BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus
13.30: Budaörs–Kazincbarcika SC
13.30: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár
17.00: FC Ajka–DEAC
17.00: Vasas FC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–PMFC
17.00: Gyirmót FC Győr–Soroksár
17.00: Szolnoki MÁV FC–Dorogi FC
17.00: DVSC–ETO FC Győr
17.00: Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre

15. FORDULÓ
November 4. (szerda)
13.30: Soroksár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
13.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr
13.30: DEAC–Szentlőrinc
18.00: PMFC–Vasas FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–FC Ajka
18.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Budaörs
18.00: Kazincbarcika SC–DVSC
18.00: ETO FC Győr–BFC Siófok
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Szolnoki MÁV FC

16. FORDULÓ
November 8. (vasárnap)
13.30: Szolnoki MÁV FC–ETO FC Győr
13.30: BFC Siófok–Kazincbarcika SC
13.30: Budaörs–Aqvital FC Csákvár
17.00:
Kaposvári Rákóczi FC–DEAC
17.00: FC Ajka–PMFC
17.00: Vasas FC–Soroksár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus
17.00: DVSC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc

17. FORDULÓ
November 22. (vasárnap)
13.00: Soroksár–FC Ajka
13.00: Szentlőrinc–Budaörs
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok
13.00: Dorogi FC–Vasas FC
13.00: DEAC–Szombathelyi Haladás
17.00: PMFC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–DVSC
17.00: Kazincbarcika SC–Szolnoki MÁV FC
17.00: ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Szeged-Csanád Grosics Akadémia

18. FORDULÓ
November 25. (szerda)
13.00: Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás
18.00: PMFC–DEAC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár
18.00: FC Ajka–Dorogi FC
18.00: Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–ETO FC Győr
18.00: Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika SC
18.00: DVSC–Szentlőrinc

19. FORDULÓ
November 29. (vasárnap)
13.00: Soroksár–PMFC
13.00: Szentlőrinc–BFC Siófok
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr
13.00: ETO FC Győr–Vasas FC
13.00: Dorogi FC–Kaposvári Rákóczi FC
13.00: DEAC–Budaörs
17.00: Szombathelyi Haladás–DVSC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC
17.00: Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Nyíregyháza Spartacus–FC Ajka

20. FORDULÓ
December 6. (vasárnap)

13.00: Debreceni EAC–Soroksár
13.00: Dorogi FC–Pécsi MFC
13.00: ETO FC Győr–FC Ajka
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
13.00: Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC
13.00: Budaörs–Debreceni VSC
17.00: Nyíregyháza Spartacus–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Kazincbarcika SC–Vasas FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr
17.00: Szombathelyi Haladás–BFC Siófok

21. FORDULÓ
December 13. (vasárnap)

13.00: BFC Siófok–Budaörs
13.00: Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás
13.00: Soroksár–Dorogi FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár
17.00: Vasas FC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: FC Ajka–Kazincbarcika SC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–ETO FC Győr
17.00: PMFC–Nyíregyháza Spartacus
17.00: DVSC–DEAC

A TELJES MENETRENDET ITT TALÁLHATJA MEG! 

2020.10.25 01:07:54

Labdarúgó NB II MOLNÁR KRISZTIÁN

A Szpari közel nyolcvan percig vezetett nagy riválisa ellen a keleti derbin.

2020.10.24 20:47:56

Labdarúgó NB II P. Gy.

Hat csapat győzött idegenben, a Pécs nyerte a legjobb védelmű csapatok csatáját, iksz lett a Szpari–Loki.

2020.10.23 22:14:01

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

A jól záró védelmek közül most a Gyirmóté ingott meg többször, de ezt csak egyszer használta ki a Pécs.

2020.10.24 20:29:57

Labdarúgó NB II FERENCZ NORBERT

A szünet után hat perc leforgása alatt kétszer is betaláltak a vendégek, a somogyiak a ráadásban csak szépíteni tudtak.

2020.10.25 00:34:30

Labdarúgó NB II HORVÁTH GÁBOR

A piros-kékek idegenben egy góllal legyőzték a tartalékos bakonyi csapatot.