MTK: ketten hosszabbítottak, ketten profi szerződést írtak alá
Az élvonaltól búcsúzó MTK labdarúgócsapata a hivatalos honlapján adott hírt négy játékos szerződtetéséről.
A kék-fehérek bejelentése szerint két U19-es játékos, Kovács Máté és Varasdi Dániel első profi szerződését írta alá, s 2022 nyaráig kötelezte el magát az MTK-hoz.
Emellett a klub hosszabbított a 2018–2019-es idényben a Monornál szereplő Palincsár Martin, Szerencsi Miklós párossal – ők szintén 2022 nyaráig szóló megállapodást kötöttek.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik





