DVSC: sajtótájékoztatót tartottak, nem mutatták be Dzsudzsákot

B. A.B. A.
2020.09.21. 09:56
null
A Nagyerdei Stadionban tartják a keddi nyilvános edzést (Fotó: Dömötör Csaba)
Szokatlan időpontban, hétfő reggel tartottak sajtótájékoztatót a DVSC-nél, azonban Dzsudzsák Balázst (egyelőre?) nem mutatták be – adta hírül a civishir.hu.

 

A sajtótájékoztató során bejelentették, hogy Sármány Kristóf és Szalánczi Zoltán az NB III-as második számú csapattól csatlakozik a kerethez, ők a koronavírus-járvány miatt karanténban lévőket próbálják pótolni. Jeremiás Gergő a szakmai stábhoz csatlakozik, a fiatal tréner eddig mérkőzéselemzőként segítette a DVSC munkáját.

Szintén a klubhoz kapcsolódó hír, hogy a DVSC nyilvános edzést tart kedd délután 17 órától a Nagyerdei Stadionban, a kilátogatók ingyen tekinthetik majd meg a Pécs elleni bajnokit.

Szabó Péter, a DVSC elnöke elmondta, a klubbal szóba hozott Dzsudzsák Balázs még nem írta alá a szerződését, de érdeklődéssel várja a fejleményeket az átigazolási időszak keddi zárulásáig. Információnk szerint a 108-szoros válogatott futballistát a keddi nyilvános edzés során mutathatják be – ezt megerősíti a DVSC közleménye, mely szerint kedden 16.45-től bejelentés várható –, amennyiben sikerül megegyezni vele.

Legfrissebb hírek

Nem lett meg a második debreceni győzelme az évszázadban, de így is élen az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 21:25

Lang Ádám: Félre kell tennem az érzelmeimet a győriek elleni meccsen

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 11:56

A Debrecen meghosszabbította 20 éves kapusa szerződését – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 14:56

Az ETO legutóbb abban az évben tudta megverni a Debrecent, amikor negyedszer bajnok lett

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 13:50

Demjén Patrik: Mintha sérülés után tértem volna vissza

Labdarúgó NB I
2026.04.23. 12:44

Két öngóllal, nagyon kikapott a Diósgyőr a Debrecentől, és kiesett az NB I-ből

Labdarúgó NB I
2026.04.18. 21:16

Az ETO 13 év után győzné le újra Győrben a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
2026.04.17. 15:30

Sergio Navarro: Léptünk egyet az álmunk, a bronzérem elérése felé

Kézilabda
2026.04.14. 09:36
Ezek is érdekelhetik