ZTE: a zalai szurkolók sajnálják, hogy a Haladás kiesett
A vasárnapi ZTE–Monor labdarúgó NB II-es bajnoki mérkőzés előtt az NSO Tv a hazai szurkolókat kérdezte. Arra voltunk kíváncsiak, hogyan fogadták csapatuk NB I-be való feljutását, mit várnak a következő idénytől, valamint mit gondolnak az ősi rivális Haladás kieséséről.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







