Vidi: Nikolics gárdája összecsap a Rossi vezette DAC-cal
Kihasználja a magyar labdarúgó-válogatott programja miatti októberi szünetet az NB I-ben szereplő Videoton, s Marko Nikolics csapata a szlovák élvonalban szereplő DAC-cal csap össze felkészülési mérkőzésen – számolt be róla a dunaszerdahelyi klub a hivatalos honlapján.
A találkozót október 7-én, szombaton rendezik meg 15 órai kezdettel a DAC otthonában, a MOL Arénában.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik






