Vidi: Nikolics gárdája összecsap a Rossi vezette DAC-cal
Kihasználja a magyar labdarúgó-válogatott programja miatti októberi szünetet az NB I-ben szereplő Videoton, s Marko Nikolics csapata a szlovák élvonalban szereplő DAC-cal csap össze felkészülési mérkőzésen – számolt be róla a dunaszerdahelyi klub a hivatalos honlapján.
A találkozót október 7-én, szombaton rendezik meg 15 órai kezdettel a DAC otthonában, a MOL Arénában.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






