Videoton: ügynöke szerint Alves szívesen menne a Wislához

2011.06.10. 17:01
Címkék
A lengyel bajnok Wisla Kraków 800 ezer euróért vinné a magyar bajnokság gólkirályát, André Alvest, számolt be róla a sports.pl. A lengyel honlap utalt a fehérvári légiós menedzserére is, aki szerint a gólerős támadót a BL-szereplés miatt is érdekli a lehetőség.

A 28 éves támadóval kapcsolatban megemlítik, hogy immár öt szezont töltött a magyar élvonalban, megfordult a Honvédban, a Kaposvárban, illetve a Videotonban, és közben rövid ideig az orosz Lucs-Enyergija Vlagyivosztokot is erősítette. A 2010–2011-es idényben nem csak gólkirály lett – 24 találatával nagymértékben hozzájárult a Videoton történetének első bajnoki címéhez –, de a bajnokság legjobb játékosának is megválasztották.

Tavasszal Fehérváron járt a Wisla Kraków játékosmegfigyelője, hogy személyesen tekintse meg kiszemeltjüket, Manfred Müller, a futballista ügynöke pedig elismerte, hogy a Wisla sportigazgatója felvette vele a kapcsolatot. A menedzser elmondta még: Alves szívesen igazolna a lengyelekhez, akiknek nagyobb esélyük lehet a Bajnokok Ligájában egy jó eredmény elérésére, mint a Videotonnak.

Legfrissebb hírek

LeBron James elhagyja a Lakerst, máshol kíván játszani

Amerikai sportok
12 perce

Megműtötték a Newcastle védőjét, aki sérülés miatt maradt le a vb-ről

Angol labdarúgás
13 perce

Leinweber Olivér az olasz vízilabda-élvonalon belül váltott klubot

Vízilabda
26 perce

Minden streames rekordot átírt a vb a YouTube-on

Foci vb 2026
41 perce

Elkezdődött az Elefántcsontpart–Norvégia mérkőzés

Foci vb 2026
41 perce

Vb 2026: Elefántcsontpart–Norvégia 0–1

Foci vb 2026
46 perce

Viking harcostól amerikai gyorsételekig – szurkolói öltözékek Dallasban

Foci vb 2026
48 perce

A McLaren különleges fényezéssel készül a Brit Nagydíjra – képek

F1
59 perce
Ezek is érdekelhetik