Videó: Bódi remek góllal nyitott, Sigér kettővel válaszolt
A bajnokság első fordulójából elhalasztott Ferencváros–Debrecen mérkőzéssel, 70 nap után indult újra szombaton a járványhelyzet miatt félbeszakított labdarúgó NB I. Gólokban sem volt hiány: Bódi Ádám szép góllal nyitott, ám Sigér Dávid két remekbe szabott találattal válaszolt, így a félidőben 2–1 az állás a zöld-fehérek javára.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






