Videó: a Honvéd fiatalokkal is jobb volt a Vasasnál

2011.01.20. 07:25
Címkék
A hétvégén teremben aratott siker után szerdán már az első nagypályás mérkőzését is lejátszotta a Vasas az Illovszky-stadionban. Ellenfele a Budapesti Honvéd volt, amelynél Supka Attila a kispesti akadémiáról kikerülő több fiatalnak is lehetőséget adott. A találkozón az NSO Tv is ott volt.

A Budapest Honvéd követi elhatározását, amely szerint 4-5 akadémistát kíván beépíteni a felnőttkeretbe a tavasz során.

A Vasas elleni edzőmérkőzést az Illovszky-stadionban sikerrel teljesítette a csapat, 3–2-re nyert a Honvéd, Supka Attila vezetőedző fejében kezd összeállni a második félév névsora.

Hazai oldalon a piros-kékeknek ez volt a legelső felkészülési találkozójuk, Komjáti András még nem akar következtetéseket levonni a látottakból, de bizakodó abban a tekintetben, hogy játékosai megfelelő hozzáállással küzdjenek majd a bennmaradás vagy egy középmezőnybeli pozíció eléréséért.

Az NSO Tv kamerája is ott volt a fővárosi felkészülési rangadón.

VASAS–BP. HONVÉD
 
   

 

Legfrissebb hírek

Csütörtöki sportműsor: Európa-liga- és Konferencialiga-negyeddöntő

Minden más foci
1 órája

Mikel Arteta: Olyan tettet hajtottunk végre, amire nem volt még példa a klub 140 éves történelmében

Bajnokok Ligája
1 órája

Arbeloa: A játékvezető tönkretett egy hosszabbításra álló párharcot. Nem lehet erre piros lapot adni

Bajnokok Ligája
1 órája

Életjel vagy haláltusa? – Deák Zsigmond publicisztikája

Angol labdarúgás
1 órája

Osztályharc – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
1 órája

Szakértőink döntetlenre tippelik az ETO–Fradit; Vadnai Jonatánt norovírus döntötte le a lábáról

E-újság
2 órája

Jégkorong-vb: kapitányváltás a svájci válogatottnál

Jégkorong
2 órája

Az Arsenal továbbjutott – a Sporting a balszerencsét és a játékvezetőt is okolhatja

Bajnokok Ligája
2 órája
Ezek is érdekelhetik