Újpest: a klub reagált – nem az ő hibájuk, hogy Storck nem jutott be
Az Újpest reagált a hírünkre, mely szerint Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya és segítője, Andreas Möller nem jutott be a mai Újpest–Videoton bajnokira.
Ágai Kis András, az Újpest kommunikációs igazgatója elmondta, hogy nem a lila-fehér klub hibájából nem jutott be a mérkőzésre a kapitány és a segítője.
„Nem a klub vagy a rendezők hibáztak, a rendőrkordonon nem tudott átmenni a szövetségi kapitány. Ott még rendező sem volt a klubtól. Ez az eset kellemetlen számunkra, és sajnáljuk a történteket, de nem érezzük magunkat hibásnak" – mondta a Nemzeti Sport Online-nak Ágai Kis András.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik






