MTI/NSO 2017.08.05 17:38 Frissítve: 2017.08.05 18:44

Strandfoci: káprázatos gól a magyar liga döntőjében – videó

Az Energia SC Gyöngyös nyerte meg a Nemzeti Strandlabdarúgó-ligát, miután a szombati fináléban legyőzte a házigazda Siófoki Bányász SE-t.

A bajnoki döntő legszebb találatát Csoszánszki Dávid szerezte, a Gyöngyös játékosa szenzációs gólt ollózott a siófoki kapuba.

A pénteki elődöntőben a gyöngyösiek a szegedi FC Junior Sport csapatát múlták felül (9–4), a siófokiak a tavalyi aranyérmes Jászfényszaru GWP-t győzték le (9–6).

A szombati bronzmeccs az alapszakaszgyőztes Jászfényszaru sikerét hozta (5–4), míg a fináléban az Energia SC nagy csatában 5–3-ra nyert.

2019.12.14 13:06:41

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A hazaiak legnagyobb lehetőségét Lanzafame, a vendégekét Feczesin hagyta ki.

2019.12.14 13:13:20

Labdarúgó NB I ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Rubus Tamás öngólja után Pátkai Máté fejjel vette be a kisvárdaiak kapuját.

2019.12.14 13:15:23

Labdarúgó NB I TŐSÉR NORBERT (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Történelmi ZTE-siker, a zalaiak először diadalmaskodtak a PAFC ellen • Több helyzetet is kihagytak a hazaiak.

2019.12.14 13:19:05

Labdarúgó NB I VAJDA GYÖRGY (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

Története során negyedszer tudta legyőzni a Kaposvár a Debrecent – az idényben már oda-vissza.

2019.12.14 13:09:19

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

A tolnai csapat először nyert egymás után két bajnokit • Megszakadt a Kövesd idegenbeli veretlenségi sorozata.