Paks: jól halad az Újpest ellen arccsonttörést szenvedő Szakály felépülése

2020.03.27. 11:56
null
Szakály Dénes arca jó ütemben javul (Fotó: Dömötör Csaba)
Szakály Dénes március 14-én szenvedett járomcsonttörést, miután az eddigi utolsó NB I-es fordulóban összeütközött az újpestiek kapusával. A labdarúgót két nappal később sikeresen megműtötték, és a beavatkozás során lemezek segítsége nélkül a helyére tudták tenni a törött csontot.

 

„Az orvosom alaposan megvizsgált, majd megállapította, minden a legnagyobb rendben van, minden csont a helyén – kezdte Szakály Dénes a paksifc.hu-nak. Az elmúlt egy hétben nem mozdult el semmi, valamint a duzzanat is leapadt. Fontos, hogy mostantól erősítenem kell, tehát erőltetnem kell a rágást, ami ugye épp ellenkezője az eddigieknek.”

Persze az ütésekre továbbra is oda kell figyelnem, és nem aludhatok még a bal oldalamon. További jó hír, hogy a hétvége felé elkezdhetem a mozgást, nyilvánvalóan még nem végezhetem azt a programot, amit a többiek kaptak, de kocoghatok, úszhatok, biciklizhetek. Nagyjából minden jó, ahol nincs rázkódás, aztán fokozatosan egyre többet vállalhatok” – tekintett előre a labdarúgó.

Legfrissebb hírek

Svájcból érkezett a Honvéd új vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 órája

Külföldről igazolhat magyar támadót a Vasas – NS-infó

Labdarúgó NB I
9 órája

Szuhodovszki Soma: Hittem benne, hogy egyszer visszatérek

Labdarúgó NB I
15 órája

NB I: távozót jelentett be a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:42

Másképpen nézi a futballt, mint a legtöbben – bemutatjuk Gert Remmelt, a DVSC edzőjét

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:12

Gróf és Gartenmann is elbúcsúzott – a kapus elmondta, nem tervez felhagyni a labdarúgással

Labdarúgó NB I
2026.06.04. 21:04

Stefan Gartenmann is távozik a Ferencvárostól – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.03. 17:39

Ferencváros: „Nagyon jó döntés Borbély Balázs kinevezése”

Labdarúgó NB I
2026.06.03. 10:35
Ezek is érdekelhetik