Női NB I: a Fradi és a DVTK is lemosta az ellenfelét

D. Á.D. Á.
2019.09.07. 23:47
A női labdarúgó NB I 3. fordulójában a DVTK és az FTC is hazai pályán aratott fölényes győzelmet – előbbi az ETO FC Győrt verte 6–1-re, míg utóbbi a Kelen SC-t mosta le a pályáról 10–0-s végeredménnyel.

A Ferencváros a meccs elejétől kezdve nem hagyott kétséget afelől, hogy nem szeretne sokáig nyitott kérdéseket hagyni a találkozón – írja a fradi.hu. A hazaiak a kapuja elé szögezték a Kelent, és már a nyolcadik percben vezettek: Csigi Eszter fejelt a hálóba egy szöglet után. Az első félidőben 6–0-s előnyre tett szert a zöld-fehér gárda, de a második játékrészben sem állt le – még négy gólt lőtt, és 10–0-s győzelmet aratott.Ferencváros a meccs elejétől kezdve nem hagyott kétséget afelől, hogy nem szeretne sokáig nyitott kérdéseket hagyni a találkozón – írja a fradi.hu. A hazaiak a kapuja elé szögezték a Kelent, és már a nyolcadik percben vezettek: Csigi Eszter fejelt a hálóba egy szöglet után. Az első félidőben 6–0-s előnyre tett szert a zöld-fehér gárda, de a második játékrészben sem állt le – még négy gólt lőtt, és 10–0-s győzelmet aratott.

A játéknap másik meccse sem tartogatott sokkal több izgalmat – a DVTK 6–1-re kiütötte az ETO FC Győrt. Ugyan 2–0-s hazai vezetés után szépítettek a vendégek, a miskolci együttes még a szünet előtt meglőtte a harmadik gólját. A második félidőben sem kegyelmeztek a piros-fehérek, az utolsó negyedórában három találatot is szereztek, így ötgólos különbség alakult ki a két csapat között.

NŐI NB I
3. FORDULÓ

Ferencváros–Kelen SC 10–0 (Csigi 8., Csiki 16., 29., Fenyvesi E. 34., 57., Szabó V. 36., Vágó 41., 59. – a másodikat 11-egyesből, Mosdóczi 55., Kocsán 87.)
Diósgyőri VTK–ETO FC Győr 6–1 (Bradics 4., Vachter 27., 74., 86., Kosztova 39., Vígh 77., ill. Süle 32.)