Női foci: jamaicai válogatott csatárt igazolt az FTC

H. K.H. K.
Vágólapra másolva!
2020.08.05. 08:05
A Ferencváros női labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette a jamaicai Tiffany Devonna Cameront.

A kanadai születésű, 28 éves válogatott csatár a norvég Stabaektől érkezett a zöld-fehérekhez. Tiffany Devonna Cameron korábban többek között megfordult az Egyesült Államokban, a német Bundesligában és Cipruson is.Tiffany Devonna Cameron korábban többek között megfordult az Egyesült Államokban, a német Bundesligában és Cipruson is.

Nagyjából két hónappal ezelőtt értesültem először arról, hogy a Ferencváros érdeklődik irántam. Folyamatosan kommunikáltunk ez idő alatt. Tudtam, hogy a Bajnokok Ligájában szeretnének játszani, ami nekem is nagy vágyam, ez pedig előre lendítette a dolgokat. Az is segített a döntésben, hogy van ismerősöm a csapaton belül, ugyanis Chandra Bednarral együtt játszottunk még Svédoroszágban. Természetesen az a célom, hogy minél több góllal és gólpasszal járuljak hozzá a csapat sikereihez. Emellett szeretném azt a pozitivitást is átadni, ami engem is körülvett egész eddigi karrierem során. Azt gondoltam, hogy mivel már sok helyen megfordultam, sok tapasztalatom van, ezért segítségére lehetek ennek a gárdának” – idézi a fradi.hu az új szerzemény szavait.

Tiffany Devonna Cameron az FTC hatodik nyári szerzeménye: korábban Vanessa Marques, Chandra Bednar, Siklér Kinga, Betsy Brandon, valamint Lara Ivanusa csatlakozott a gárdához.

Legfrissebb hírek

Nagy változások Fehérváron, távozott Csákvárról az előző idény gólkirálya – NB II-es átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
8 órája

Papp Milánt kölcsönadta a Kecskemét a Videotonnak

Labdarúgó NB II
9 órája

„Gyurcsó Ádám nyitott arra, hogy visszatérjen Fehérvárra”

Labdarúgó NB II
10 órája

ETO: Vitálisról folynak a tárgyalások, skót ajánlat is érkezett – NS-infó

Labdarúgó NB I
12 órája

Fehérvár: az U21-es válogatott játékos nem akar az NB II-ben játszani; két hazatérő légiós érkezik

Labdarúgó NB II
14 órája

DVSC: venezuelai válogatott védő érkezett – hivatalos

Labdarúgó NB I
16 órája

Sokat nyerhet az FTC Toon Raemaekers szerződtetésével

Labdarúgó NB I
16 órája

Diósgyőr: 11 távozó játékostól köszönt el a klub

Labdarúgó NB I
17 órája
Ezek is érdekelhetik