NB II: 124 NB I-es meccs után Gyirmótra igazolt a védő
A Gyirmót FC Győr labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy három és fél éves szerződést kötött Varga Róberttel. A labdarúgó „hazatér”, hiszen győri születésű és néhány száz méterre lakik a gyirmóti stadiontól.
A 28 éves védő a Győri ETO nevelése, majd szerepelt a ZTE-ben, a Videotonban, a Debrecenben, legutóbb pedig a Kecskemétben. Összesen 124 mérkőzésen szerepelt az NB I-ben, hat gólt szerzett. Varga szerepelt korábban az U21-es válogatottban is.
Legfrissebb hírek

NB II: megvannak az osztályozó párosításai
Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43
Ezek is érdekelhetik







