NB I: újabb kulcsemberével hosszabbított szerződést a ZTE

Barczi Dávid a Monor elleni hazai idényzárón (Fotó: Szabó Miklós)
Barczi Dávid marad Zalaegerszegen, az NB I visszatérője szerződést hosszabbított a házi gólpasszkirállyal – tudtuk meg a zalai labdarúgócsapat hivatalos honlapjának szerdai híréből.
Babati Benjamin, Kocsis Gergő és Miroszlav Grumics után már negyedik alapemberrel egyezett meg a folytatásról Végh Gábor tulajdonos: Barczi Dávid a jövő nyárig írt alá.
A korábbi újpesti, diósgyőri és fehérvári támadó középpályás a legutóbbi idény 9. fordulója előtt érkezett a Vasastól Zalaegerszegre, 29 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, három gólt szerzett és – a csapat legjobb előkészítőjeként – 10 gólpasszt adott.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08
Ezek is érdekelhetik






