nemzetisport.hu 2018.07.22 16:04 Frissítve: 2018.07.22 16:05

NB I: Priskin ütött, a paksi alattomosan rúgott – videó

Két durva jelenet is lejátszódott a labdarúgó NB I 2018–2019-es idényének első fordulójában.

Az egyik a Budapest Honvéd–Haladás (3–2) összecsapáson történt, mikor Priskin Tamás, a vendégek magyar válogatott támadója a 81. percben lekönyökölte azt a Batik Bencét, akinek a személyében az előző szezonban még a csapattársát tisztelhette az FTC-nél.

LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ

Bp. Honvéd–Haladás 3–2 (Danilo 38., Kamber 67., Lukács D. 76., ill. Priskin 45., Bamgboye 80.)
Budapest, Bozsik József Stadion, 1670 néző. V: Berke

A MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT ÉS GÓLJAIT IDE KATTINTVA TEKINTHETIK MEG!

A másik jelenet a Mezökövesd–Paks (3–1) találkozó 47. percében játszódott le, ekkor Simon Ádám, a vendégek játékosa állította meg szabálytalanul ellenfelét, majd a földön fekvő kövesdibe azért még belerúgott egyet, szemmel láthatóan szándékosan.

Simon Ádám rúgását ide kattintva nézhetik meg!

Priskin Tamást az ütéséért a játékvezető kiállította, Simon Ádám tettét azonban a bíró nem érzékelte, így ő megúszta az esetet.

1. FORDULÓ

Mezőkövesd–Paks 3–1 (Drazsics 30., Szalai A. 38., Kulcsár D. 80. – öngól, ill. Kulcsár D. 33.)
Mezőkövesd, Városi Stadion, 1977 néző. Vezette: Erdős J.

A MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA OLVASHATJA!

2018.12.13 16:01:28

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Siker esetén 11 pont fórral vonulna téli pihenőre; 2001–2002 óta egy őszi első sem bukott ilyen előnyről.

2018.12.11 10:04:14

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

93 éves koráig a Fradi minden hazai meccsén ott volt a lelátón • Az élete kész regény.

2018.12.10 22:38:23

Értesüléseink szerint a BATE játékosa mellett egy ukrán középpályás ügyében is folynak az egyeztetések.

2018.12.10 16:28:50

Az olasz a forduló legjobbja, Böde a legbosszúsabb lecserélt, lánykérés és balhé Újpesten – legek.

2018.12.09 22:48:47

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Szomorú, de a mostani Haladás a mostani produkciójával a helyén van.