NB I: hosszabbított kapusával a DVTK – hivatalos

H. K.H. K.
2020.05.19. 13:45
A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a hivatalos honlapján jelentette be, hogy meghosszabbította Antal Botond szerződését.

A 28 esztendős Antal Botond 2014 nyarán igazolt a Diósgyőrhöz, jelenlegi megállapodása idén nyáron járt volna le.

„Örülök, hogy hat év után továbbra is Diósgyőrben folytatom a pályafutásom, élvezet a társakkal és a kiváló stábbal dolgozni– mondta a hosszabbítás utánAntal Botond.– Az elmúlt években nagy utat járt be a klub, valamint én is. Bízom benne, hogy számtalan további élmény, és sok közös siker vár még ránk.”

Benczés Miklós sportigazgató elárulta, Andrusch József kapusedző kifejezett kérése volt Antal Botond megtartása.

„Jó úton haladunk afelé, hogy a következő idénynek szinte változatlan kerettel vágjunk neki –nyilatkoztaBenczés.– Örülök, hogy a keret legrégebbi tagjaként Antal Botond továbbra is a DVTK-t erősíti, a szakmai stáb, azon belül Andrusch József kapusedző egyik kifejezett kérése volt a hosszabbítás. Továbbra is megmarad a versenyhelyzet a kapusposzton, mindhárman rendelkeznek élvonalbeli tapasztalattal, az edzői stáb bátran választhat közülük.

Legfrissebb hírek

Hosszabbított angol válogatott hátvédjével a Manchester United – hivatalos

Angol labdarúgás
14 órája

Férfi kézilabda NB I: hosszabbított a Szeged szlovén átlövője – hivatalos

Kézilabda
16 órája

Elaltatta magát a DVTK, a Puskás Akadémia a hajrában fordított Miskolcon

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 16:28

Dobogósok csatája: a Loki az Üllői út után Debrecenben is legyőzné az FTC-t

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 10:30

Az új sportigazgató szerint Diósgyőrbe rockzene, olcsó sör és akciódús foci kell

Labdarúgó NB I
2026.04.02. 11:55

Hosszabbított a Celta Vigo vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.04.02. 11:20

Az MLSZ fegyelmi bizottsága a Nyíregyházát és a Diósgyőrt is megbüntette

Labdarúgó NB I
2026.04.01. 18:19

„Legendánk továbbra is velünk marad” – bejelentés Szegeden

Kézilabda
2026.03.30. 11:05
Ezek is érdekelhetik