NB I: hosszabbított a kisvárdai „mindenes”

I. M.I. M.
2020.06.30. 15:36
null
Hej Viktor marad Kisvárdán (Fotó: Dömötör Csaba)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda hivatalos honlapján tudatta, hogy szerződést hosszabbított Hej Viktorral. A szabolcsi klub azt nem közölte, hogy a játékos hány évre kötelezte el magát.

Hej Viktor 2016-ban érkezett Kisvárdára, ahol alapember lett már az NB II-ben, majd a feljutást követően az NB I-ben is rendre játéklehetőséghez jutott. Az elmúlt két idényben 24 élvonalbeli bajnokin játszott, és ahogy a klub honlapja írja, szélső és belső védőként, védekező középpályásként és szélső középpályásként is bevethető.

„Örömmel maradok, Kisvárdán minden adott a csapat és személyesen az én további fejlődésemhez is – mondta a kontraktus aláírását követően Hej Viktor a klub honlapjának. – Az már a múlt, hogy voltak jól sikerült mérkőzéseim, minden erőmmel arra koncentrálok, hogy a jövőben is segíteni tudjam a csapatot, és olyan élményeket élhessek át, mint többször is a közelmúltban.”

Legfrissebb hírek

„Nem volt olyan jelenet, amely a futballra hasonlított volna” – a Nyíregyháza taktikáját kritizálta Révész Attila

Labdarúgó NB I
2026.02.21. 19:24

Négygólos döntetlennel zárult a Szpari és a Várda megyei rangadója

Labdarúgó NB I
2026.02.21. 15:52

Örökrangadó: több mint kilenc éve nem kapott ki a Ferencváros az MTK vendégeként

Labdarúgó NB I
2026.02.21. 11:01

Katona Levente szerint jó úton jár a Szpari, és a csapatnak új lendületet adtak a győzelmek

Labdarúgó NB I
2026.02.21. 08:53

A Kisvárda is bejelentette a 18 éves játékos szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.02.16. 12:53

NB I: magyar fiatalok érkeztek külföldről; a ZTE volt a piaci hajrá főszereplője

Labdarúgó NB I
2026.02.16. 11:55

Egy gól is elég volt: az ETO győzelmével két kör után vezeti az NB I-et

Labdarúgó NB I
2026.02.15. 19:38

NS-infó: a Kisvárda kivásárolja szerződéséből a 18 éves tehetséget

Labdarúgó NB I
2026.02.13. 15:36
Ezek is érdekelhetik