NB I: Coulibaly nem játszott jogosulatlanul a Haladás ellen
A Magyar Labdarúgó-szövetség tájékoztatása szerint Adamo Coulibaly nem játszott jogosulatlanul az NB I 15. fordulójában a Haladás–DVSC bajnokin. A találkozót eredetileg november 7-én rendezték volna meg, amikor még nem volt játékengedélye a csatárnak, de mivel nemcsak egy mérkőzést halasztottak el, hanem a teljes kört, akkor már pályára léphetett. Teljes elhalasztott forduló esetén ugyanis a meccs új időpontjában (és nem az eredetiében) kell érvényes igazolással rendelkeznie a futballistának.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik






