A Magyar Labdarúgó Szövetség hétfő esti díjátadó gáláján kiderült, hogy az év legjobbja a Mol Vidi játékosa, Loic Nego lett, megelőzve a ferencvárosi Davide Lanzafamét és a Honvéd válogatott labdarúgóját, Holender Filipet.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






