A Magyar Labdarúgó Szövetség hétfő esti díjátadó gáláján kiderült, hogy az év legjobbja a Mol Vidi játékosa, Loic Nego lett, megelőzve a ferencvárosi Davide Lanzafamét és a Honvéd válogatott labdarúgóját, Holender Filipet.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08
Ezek is érdekelhetik






