MLSZ: a szövetség több helyszínváltozást is engedélyezett
Az MLSZ Versenybizottsága a legutóbbi ülésén több együttesnek is engedélyezte azon kérését, hogy mely stadionban játssza le hazai mérkőzéseit a 2019–2020-as idényben.
Mint a szövetség tájékoztatásában olvasható, az NB I-ben szereplő Budapest Honvéd az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, az NB II-es Budaörs Tatabányán, a Grosics Gyula Stadionban, a szintén másodosztályú Kazincbarcika Putnokon, a Várady Béla Sportközpontban, a Szeged-Grosics Akadémia pedig Gyulán, a Gyulai Grosics Akadémia Stadionban játssza majd a hazai összecsapásait.
Az MLSZ továbbá az NB II 7. fordulójában engedélyezte a Budaörs–Gyirmót FC Győr találkozó esetében a pályaválasztói jog felcserélését, míg a másodosztályban a 11. fordulót nem október 2-án rendezik meg, hanem november 27-én.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik




