MK: Vissza kell nyernünk a kispesti szurkolók bizalmát – Eppel Márton

2018.04.04. 09:04
Debrecenben mindenki Könyves Norbert mesterhármasáról beszélt a Honvéd elleni Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágója után. Még az érintett is, de mint kiderült, a harmadik gólt Haris Tabakovic szerezte. Persze ez nem változtat azon, hogy a DVSC 3–1-es győzelme négy közé jutást ért a kupában, míg a Honvéd búcsúzott. A találkozó után Könyves Norbert és Eppel Márton értékelt az NSO Tv-nek.

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
DEBRECENI VSC–BP. HONVÉD 3–1 (2–0)
Debrecen,Nagyerdei Stadion,1542néző. Vezette: Vad II István (Ring György, Varga Zsolt)
DEBRECEN:
Kosicky – Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Barna – Tőzsér D. – Varga K. (Mészáros N., 76.) Jovanovic, Bódi Á. – Könyves N. (Filip, 82.), Tabakovic (Takács T., 88.). Vezetőedző: Herczeg András
HONVÉD:
Horváth A. – Heffler T., Lovric, Baráth – Kamber – Ikenne-King (Kukoc, a szünetben), Gazdag D., Pölöskei Zs. (Lukács D., 64.), Holender (Danilo, a szünetben) – Lanzafame, Eppel. Vezetőedző: Supka Attila
Gólszerző:
Könyves N. (1–0) az 5., Könyves N. (2–0) a 38., Tabakovic (3–0) a 63., Eppel (3–1) a 68. percben.
Kiállítva:Baráth (reklamálásért) a lefújás után
Az első mérkőzés eredménye: 0–0