MK: a havazás ellenére megrendezik az összes meccset

2013.02.22. 18:10
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hivatalos közleményben jelezte, hogy az összes szombatra tervezett Magyar Kupa-negyeddöntő megrendezésre kerül. A havazás átírhatja a programot, a meccseket műfüvön játszhatják.

A pénteki havazás után a pályaválasztó klubok jelezték a szövetség felé, hogy a centerpályák valószínűleg alkalmatlanak lesznek a játékra. Az MLSZ Versenyszervezési Bizottsága úgy határozott, hogy mind a három találkozót (Budapest Honvéd–Győri ETO, Vasas–Siófok, Vác–Videoton) az eredeti, 14 órás időpontban kell megrendezni, s ha kell, műfüvön. Vác–Videoton) az eredeti, 14 órás időpontban kell megrendezni, s ha kell, műfüvön.

A Budapest Honvéd–Győri ETO találkozót a Sport Televízió élőben közvetítette volna, ám mivel az nem a fővárosi csapat centerpályáján lesz, technikai okok miatt a csatorna nem tűzi műsorra az összecsapást. A visszavágókat február 27-én, szerdán rendezik.

A negyeddöntőben egy párharcot már lejátszottak, az NB I-es DVSC-Teva 10–0-s összesítéssel búcsúztatta a harmadosztályú Létavértest.

Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Aranyos Imre élete ajándékának tekinti, hogy Csank János keze alatt futballozhatott

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 07:14

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35
Ezek is érdekelhetik