Mihalecz István a Siófok új vezetőedzője

2010.07.13. 21:52
null
Ifjabb Mihalecz István munkát vállalt Siófokon (Fotó: kozarmislenyse.hu)
Címkék
Ifjabb Mihalecz István lett a labdarúgó-élvonalba most feljutó BFC Siófok új vezetőedzője. A tavasszal a Hévízet irányító tréner rendelkezik pro licenccel, kinevezésére ezért (is) volt szükség. A szakmai munka első számú felelőse továbbra is Horváth Károly marad.

Tavasszal még a Hévízet irányította, ám végül közös megegyezéssel szerződést bontott egymással ifjabb Mihalecz István és a harmadosztályba kieső klub. A szakember azonban nem maradt sokáig állás nélkül, megegyezett az élvonalba most feljutó Siófokkal.

A kinevezésre azért került sor, mert a szakmai munka első számú felelősének, Horváth Károlynak még nincs meg az élvonalhoz szükséges papírja. Így „papíron" ifjabb Mihalecz István lesz a vezetőedző.

A fiatal edző 2008 nyarán szerzett pro licencet, ezzel eleget tett annak a feltételnek, ami szükséges ahhoz, hogy leüljön egy első osztályú csapat kispadjára, és a Siófok is eleget tett annak a feltételnek, hogy pro licences szakembert alkalmazzon a szakmai stábban.

Legfrissebb hírek

Hát ilyen lesz a viharszünet a vb-n: Anglia jókora késéssel kezdve, de megverte Costa Ricát

Foci vb 2026
5 órája

Csütörtöki sportműsor: Mexikó–Dél-Afrika mérkőzéssel rajtol a labdarúgó-világbajnokság

Minden más foci
6 órája

Kezdődik a vb! – kitölthető poszter a Nemzeti Sportban; Schäfer: Ez életem legszebb gólja

E-újság
7 órája

Neto és Conceicao góljával nyert a portugál válogatott a vb előtti utolsó meccsén

Foci vb 2026
7 órája

Javier Aguirre: Mexikó történelmi nap előtt áll

Foci vb 2026
7 órája

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
7 órája

Savanyú, keserű – Deák Zsigmond publicisztikája

Foci vb 2026
7 órája

Az Olympiakosszal játszik a serlegért a Ferencváros a női vízilabda BL-ben

Vízilabda
8 órája
Ezek is érdekelhetik