Marek Heinz aláírt a Ferencvároshoz

Vágólapra másolva!
2010.07.16. 23:00
null
Marek Heinz (balra) legutóbb a Kapfenbergnél szerepelt (Fotó: Action Images)
Címkék
Nemzetközi porondon tapasztalt játékossal erősítette meg keretét a Ferencváros labdarúgócsapata. Marek Heinz ugyanis két évre aláírt a zöld-fehérekhez. Erről a klub hivatalos honlapja, az ftc.hu adott hírt.
A cseh válogatott futballista – aki csatárként és támadó középpályásként is bevethető – az előző szezont az osztrák Kapfenberg együttesében töltötte, s onnan igazolt az Üllői útra.

A 32 éves játékos a Ferencváros előző két előkészületi meccsén pályára lépett, és a Temesvár ellen eredményes is volt. Pályafutása során megfordult a Lázne Bohdanec, a Sigma Olomouc, a Hamburg, a Bielefeld, a Dukla Praha, a Baník Ostrava, a Mönchengladbach, a Galatasaray, a St.-Étienne, a Nantes és a Brno gárdájában is.

Hazájában Heinz 2004-ben 19 találattal elnyerte a gólkirályi címet is. A válogatottban 30 alkalommal kapott szerepet, és öt gólt szerzett. Részt vett a 2004-es Európa-bajnokságon, valamint a 2006-os világbajnokságon is.

Heinz két évre kötelezte el magát a Ferencvároshoz.
Legfrissebb hírek

Szijjártó Péter lett a Honvéd elnöke, új szponzor is érkezett

Labdarúgó NB II
6 perce

Cipruson lesz a sakkvilágbajnok-jelöltek 2026-os tornája

Egyéb egyéni
20 perce

A New York Giants elbocsátotta vezetőedzőjét

Amerikai sportok
24 perce

„Tiszteletben kell tartanunk a döntését” – Gattuso, miután Chiesa ismét kimaradt az olasz válogatott keretéből

Foci vb 2026
26 perce

Labdarúgás: csaknem 1300 fiatalperc az NB I 13. fordulójában

Utánpótlássport
28 perce

Férfi kézi NB I: november 26-án pótolják be a félbeszakadt meccset

Kézilabda
31 perce

Újabb nehézségek a Real Madridnál, Courtois és Valverde is megsérült

Spanyol labdarúgás
42 perce

Légióskörkép: Szoboszlai asszisztot adott, másik négy magyar játékos gólt szerzett – videók

Légiósok
1 órája
Ezek is érdekelhetik