Ligakupa: Ponce-dupla, az Újpest fordított, de nem nyert

2014.09.17. 17:52
A Ligakupa 2. fordulójában az Újpest FC 2–2-es döntetlenre végzett az FC Ajka otthonában.

A 31. percben meglepetésre az Ajka szerezte meg a vezetést Szabó Zsolt találatával, négy perccel később azonban Rodrigo Rojo beadása után Dani Ponce révén egyenlítettek a lilák.

A második félidő közepén újra betalált az Újpest – ismét Ponce volt eredményes –, de előnye csak hat percen át tartott, a csereként beállt Mihalecz Péter egalizált, így 2–2 lett a vége.

Az E-csoportot a két mérkőzés után veretlen Videoton vezeti, az Újpest két ponttal lemaradva a második helyen áll.