Labdarúgó NB I: Nem kapjuk meg az egyenlő feltételeket - Pintér

2010.08.22. 22:04
Címkék
A Győri ETO 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az MTK-val a labdarúgó NB I negyedik fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után Pintér Attila, a győriek szakvezetője elmondta, úgy érzi, hogy a játékvezetők nem úgy bánnák együttesével, mint a többi csapattal.

„A meccs képe alapján nem vagyok elégedett a döntetlennel. Jobban játszottunk és a második félidőben is mi irányítottunk – mondta a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek Pintér Attila. – Sokadik meccsen nem kapjuk meg az egyenlő feltéteket, harmadik mérkőzésünkön nem kaptunk meg egy jogos tizenegyest. Amiért mi sárgát és pirosat kapunk, másoknál nem büntetik. Játékosaim tisztességgel teszik a dolgukat, jó lenne, ha mások is ezt tennék…”

Garami József elismerte, az MTK-nak Fortuna segítségére is szüksége volt az iksz eléréséhez.

„A második félidőben nem tudtuk a sebességet felvenni, az ETO jobban játszott. Fiatal csapatom ilyen hangulatban, ilyen körülmények között nagyszerűen küzdött, de igaz, hogy némi szerencsével szereztünk egy pontot" – értékelt.

Legfrissebb hírek

Európa Játékok: huszonkét olimpiai sportág az isztambuli programban

Egyéb egyéni
21 perce

Marco Rossi Arne Slot kijelentéséről: „Elvárnám, hogy az edzők ne mondják meg a szövetségi kapitányoknak, mit tegyenek”

Magyar válogatott
44 perce

Maier Merse: All-in Portugáliára, a Hegyvidéktől a Bragáig – több mint ígéret

Képes Sport
45 perce

Fazekas Nándor: Azt tudom mondani a még fiatalabb játékosoknak, hogy ki kell lépni a komfortzónából

Kézilabda
1 órája

Vívás: három magyar a 64 között a női párbajtőrözők asztanai vk-versenyén

Egyéb egyéni
1 órája

Fazekas, Szita és Ilic klubjához igazol a Tatabánya cseh légiósa – hivatalos

Kézilabda
1 órája

Varga Barnabás nem játszhat a szlovénok és a görögök ellen – hivatalos

Magyar válogatott
1 órája

Mattia Binotto marad az Audi csapatfőnöke

F1
1 órája
Ezek is érdekelhetik