Kisvárda: az ítéletidő miatt félbeszakadt az edzés – videó

Vágólapra másolva!
2018.09.03. 20:01
null
„Azt látni, hogy nem látni...” (Fotó: kisvardafc.hu)
Címkék
Személyi sérülés nem történt az abszolút újonc sporttelepén, de minden bizonnyal jelentős anyagi kár keletkezett a vihar miatt.

Ítéletidő tombolt Kisvárdán hétfőn délután, éppen akkor, amikor a várkerti futballkomplexumban nagyüzem volt, a korosztályos csapatok mellett a felnőttek is edzettek. Dajka László vezetőedző mintegy húsz perc után szüntette be a gyakorlást.

„A vár körül borult minden, ami borulhatott, és mindenki menekülőre vette a figurát, futott az épületbe. Jött a jég is, és a viharról készült felvételeken azt látni, hogy szinte nem lehet látni semmit az esőfüggönytől..." – áll a kisvárdaiak hivatalos honlapján a beszámoló és az alábbi videó tanulsága szerint nem túlzó, hogy semmit nem látni.

A Kisvárda csapata a tervek szerint kedden és szerdán napi kettő edzéssel folytatja a munkát, a hétvégére – NB I-es meccs híján – szabadságot kapnak a játékosok.

Legfrissebb hírek

Tiago Goncalves bizonyítaná a liláknak, hogy megérte őt pénzért szerződtetni; Mbappé és Yamal külön csatáját hozhatja az idény első el Clásicója

E-újság
1 órája

Futballgála – Somogyi Zsolt jegyzete

Spanyol labdarúgás
1 órája

Kézilabda-forradalom – Ballai Attila publicisztikája

Kézilabda
1 órája

Vasárnapi sportműsor: Real Madrid–FC Barcelona, Mexikói GP

Minden más foci
2 órája

Ötödik lett a Tuxera Aquaprofit Nagykanizsai Sakk Klub a klubcsapatok Európa-kupáján

Egyéb egyéni
2 órája

Európai kézilabdaligák: nyolc magyar gól és kilenc gólpassz Norvégiában

Kézilabda
2 órája

Kerkez betalált, Szoboszlai a mezőny legjobbja volt, de így is kikapott a Liverpool

Angol labdarúgás
2 órája

Darts Eb: Wade legyőzte Littlert, Humphries marad a világelső

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik