Kaposvár: Hasznos volt a két év távollét - Prukner

2012.06.14. 15:38
Címkék
A Kaposvári Rákóczi kispadjára visszatérő Prukner László úgy érzi, szakmai tapasztalat szempontjából hasznos volt a somogyiaktól távol töltött két év, de az elmúlt szezon sikertelensége után nagyobb örömökre vágyik.
„Biztos, hogy más lesz az előttünk álló időszak, mint a korábbi évek – mondta Prukner László a klub honlapján. – Huszonnyolc évet lehúztam itt, ami egy folyamat volt. Láttam mindent, benne voltam, és talán jól is teljesítettünk. Az együttes az elmúlt két évben kicserélődött, csak azok a fiatalok maradtak, akiket én annak idején felhoztam az első csapathoz. Tapasztaltabb lettem, úgy érzem, hasznos volt, jót tett a távollét. Most azt kértem a vezetőségtől, szakmailag biztosítsa annak a lehetőségét, hogy eredményesek legyünk a csapattal. Az elmúlt esztendőm sikertelen volt, Kaposváron szeretném kárpótolni magam."
Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
8 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
22 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
25 perce

Ronaldo megtörte gólcsendjét, duplázott, Portugália pedig kiütötte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
25 perce

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
29 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
43 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
43 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
56 perce
Ezek is érdekelhetik