Izrael: Hrepka góllal bizonyított, szerződteti a Jehuda

2012.09.06. 21:05
Címkék
Sikeres volt Hrepka Ádám próbajátéka a Bnei Jehuda labdarúgócsapatánál, s az élvonalbeli klub úgy döntött, szerződteti az MTK-tól távozó támadót – jelentette be az együttes hivatalos honlapján.

A Bnei Jehuda vezetősége elégedett volt Hrepkával, ám egy felkészülési mérkőzésen is meg akarták nézni, mire képes a magyar támadó. Nos, erre csütörtökön sor is került, s az MTK futballistája győztes gólt szerzett egy harmadik ligás együttes ellen (2–1).

A találkozó után a Bnei Jehuda szakmai stábja úgy döntött, szerződteti Hrepkát. Állítólag a megegyezés már korábban megvolt a felek között, ám a sikeres próbajáték volt a kontraktus aláírásának feltétele – s ezt teljesített Hrepka.

A Jehuda hivatalos honlapjának közlése szerint Hrepka még ma este Magyarországra érkezik, s véglegesíti távozását az MTK-tól, majd vasárnap visszarepül Izraelbe és aláírja kontraktusát.

Legfrissebb hírek

Lépéselőnyben Ronnie O’Sullivan a sznúker-vb nyolcaddöntőjének szuperrangadóján

Egyéb egyéni
22 perce

Kuhta Vladiszlava világkupadöntős!

Ökölvívás
24 perce

Az Athletic Bilbao elleni fordításos győzelemmel készül az Arsenalra az Atlético Madrid

Spanyol labdarúgás
29 perce

Malen megállíthatatlan, az AS Roma tovább harcol a BL-ért, még nincs biztos kieső

Olasz labdarúgás
45 perce

Női vízilabda ob I: 23 gólt lőtt a Szeged az OSC-nek

Vízilabda
55 perce

A második félidőben darálta be Szánthó Regőéket a DAC

Minden más foci
58 perce

Európai kézilabdaligák: Hlogyik Petra 13 védéssel járult hozzá a Göppingen sikeréhez

Kézilabda
1 órája

NB III: a Tatabánya idegenben nyerte meg a Dorog elleni rangadót

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik