Bp. Honvéd: lemondott posztjáról Massimo Morales vezetőedző

2010.11.13. 19:35
Címkék
Az Újpest ellen 3–1-re elveszített bajnoki labdarúgó-találkozó után lemondott tisztségéről Massimo Morales, a Budapest Honvéd olasz vezetőedzője.

„Elfogadom az eredményt, az Újpest jobban játszott, ezért tudott nyerni. Nem taktikában vagy fizikai fölényük miatt győztek le minket, hanem mentális tartásuk miatt. Ebben a klubban nem lehet profi körülmények között dolgozni, úgyhogy holnap elhagyom a klubot. Tisztelem a kollégáimat és a klubomat, ezért is kell őszintének lennem – fogalmazott Massimo Morales, a kispestiek edzője a Sport Tv-nek. – Nem akarok az okokról beszélni, erről a klub tulajdonosát kellene megkérdezni. Örülhettünk a legjobb magyar csapatok elleni győzelemnek, de mivel nem istennek hívnak, hanem Massimónak, nem tehettem többet."

Morales elmondta, a Videoton elleni győztes meccs előtt elhatározta lemondását, de akkor nem akarta elrontani a játékosok örömét.

Legfrissebb hírek

Férfi kosár Euroliga: kikapott a címvédő Fenerbahce, a Baskonia legyőzte a Hapoelt

Kosárlabda
3 órája

Szombati sportműsor: Magyarország–Szlovénia válogatott meccs

Magyar válogatott
3 órája

Marco Rossi: Én sem szólok bele mások munkájába, Arne Slot se tegye; Pécsi Ármin: Liverpoolban mindenben tudok fejlődni

E-újság
3 órája

Ha ló nincs – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
4 órája

Harmadik világ – Jakus Barnabás publicisztikája

Labdarúgó NB II
4 órája

Rangadót nyert az Újpest, és a Veszprém is győzött hazai pályán a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
4 órája

A spanyolok a szerbeket, a hollandok a norvégokat győzték le felkészülési mérkőzésen

Minden más foci
4 órája

Valverde a 94. percben egyenlített, Anglia először játszott döntetlent Tuchellel a kispadon

Minden más foci
4 órája
Ezek is érdekelhetik