Honvéd: Debrecenit a német másodosztályba is hívják

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.06.04. 17:07
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Bp. Honvédot biztosan elhagyó Debreceni András elsősorban külföldön szeretné folytatni a pályafutását. Információink szerint a védőnek a német másodosztályból van megkeresése.

Debreceni András menedzsere, Filipovics Vladan múlt héten nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak arról, hogy a nyártól szabadon igazolható, a Honvédtól biztosan távozó védő külföldön szeretné folytatni a pályafutását, de országot, csapatneveket nem említett.

Értesüléseink szerint két komoly külföldi kérő jelentkezett a játékosért, köztük egy német másodosztályú klub is.

Korábban a Ferencváros és az Újpest érdeklődéséről is lehetett hallani, bár ezt Filipovics nem erősítette meg. Újbóli megkeresésünkre azt viszont elismerte a játékosügynök, hogy többek között a német másodosztályból is van érdeklődés a védő iránt.

 

Legfrissebb hírek

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
18 órája

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
21 órája

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19
Ezek is érdekelhetik