Haladás: Nagy Gábor két és fél évre ír alá a szombathelyiekhez

2011.01.13. 18:57
Címkék
Mint arról már beszámoltunk, a ciprusi APEP Limaszol magyar labdarúgója, Nagy Gábor a Szombathelyi Haladáshoz szerződik. A középpályás a klub hivatalos honlapjának elmondta, két és fél évre ír alá az NB I-ben a kiesés ellen küzdő csapathoz.

„Az ünnepek előtt mindenben megegyeztem Deéry Attilával. Klubom vezetői azonban azt kérték, hogy három meccset még mindenképpen játsszak le. Most vasárnap lesz a harmadik. Ezt követően repülőre ülök és megyek haza, hogy véglegesítsük a szerződésem, aláírjak, majd elkezdjek edzeni a Haladással. A megbeszéltek szerint két és fél évre megyek haza" – idézi a klub hivatalos honlapja Nagyot.

„29 éves vagyok, így egyértelműen nem tudom kijelenteni, hogy a Rohonci úton fejezem be a pályafutásom. Remélem, még jó pár évig focizhatok, ki tudja, mi lesz még. Egy biztos, én szombathelyi gyerek vagyok, szeretem a Haladást. Végigjártam a szamárlétrát a Rohonci úton és most nagyon nagy örömmel megyek haza. Hallom, hogy Halmosi Peti is közel van a megállapodáshoz, na, annak nagyon örülnék, ha együtt focizhatnánk."

Legfrissebb hírek

A mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
10 perce

A Mundial előtt is volt élet: a mezoamerikai labdajáték titkai

Foci vb 2026
14 perce

Messi: Folytatom a játékot!

Foci vb 2026
26 perce

Az idei lesz minden idők legnagyobb vb-Aranycipőcsatája?

Foci vb 2026
38 perce

Felemás favoritok, futballtörténeti rekordok és minden idők legtöbb gólja – ilyen volt a vb második csoportfordulója

Foci vb 2026
43 perce

Roberto Martínez megelőzte Vicente del Bosquét

Foci vb 2026
48 perce

Az alkalmazkodókészség tűnik Efraín Juárez legfőbb erényének

Labdarúgó NB I
1 órája

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik