Felkészülés: első meccsén Andorkával és Seperrel nyert a Hali

Vágólapra másolva!
2012.06.23. 18:48
Címkék
Lejátszotta első felkészülési mérkőzését a Haladás NB I-es labdarúgócsapata, a szombathelyi gárda 3–0-ra nyert Zalalövőn.

A Haladásban pályán volt a támadósorba kinézett Andorka Péter, akinek a Pécsi MFC-nél egyéves élő szerződése van, de piros-feketék nem tartanak igényt a játékára. Ezután már csak a két klubnak kell megegyeznie egymással, illetve a Haladásnak kell megállapodnia Andorka Péterrel az átigazolás feltételeiről.

Pályára lépett Zalalövőn Seper Ákos is, aki Ciprusról tért haza, vele kapcsolatban még nem döntött a szakmai stáb a jövőt illetően.

A megyei I. osztályú csapat ellen Székely Tibor pályaedző irányította a Haladást.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
ZALALÖVŐ–HALADÁS 0–3 (0–1)
Zalalövő, 300 néző. V: Pető A.
HALADÁS: Mursits – Schimmer (Szvoboda), Guzmics (Seper), Jagodics, Devecseri – Rajos (Kalász), Horváth A. – Nagy I G. (Szakály A.), Kulcsár K., Ugrai – Andorka.
G: Guzmics, Kalász, Ugrai

 

Legfrissebb hírek

Eisenkrammer Károly: Megkaphattuk volna a worldtour-minősítést

Kerékpár
1 perce

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál

Angol labdarúgás
30 perce

Megbukott az orvosin a Milan csatárjelöltje, Lookman megérkezett Madridba – zárul a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
58 perce

Varga Barnabás: Athén gyönyörű, és itt legalább moroghatok magyarul

Légiósok
58 perce

La Liga: Lookman már orvosin az Atletinél – hivatalos

Spanyol labdarúgás
1 órája

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2 órája

Schmidt Ádám: A sportnak meg kell maradnia kiemelt stratégiai ágazatként

Egyéb egyéni
2 órája

A nagyon könnyűektől a nagyon nehezekig – 10 kérdés a téli olimpiák történetéből

Téli sportok
2 órája
Ezek is érdekelhetik