Futsal NB I: fölényes sikerével megvédte címét az ETO

2012.06.04. 20:29
Győri öröm: megvan az újabb bajnoki cím (Fotó: Mirkó István)
Megvédte címét a férfi futsal NB I-ben a Rába ETO: a győri együttes a finálé harmadik mérkőzésén könnyedén, 6–0-ra legyőzte az MVFC Berettyóújfalut a Magvassy-sportcsarnokban, így bajnok lett.

A döntő első két felvonását megnyerte az ETO, így egy győzelemre került a bajnoki címtől, amelyet hétfőn hazai pályán be is gyűjtött 6–0-s sikerével. A házigazdák már az első percben megszerezték a vezetést Dróth Zoltán révén, s mindkét félidőben 3-3 góllal terhelték meg a vendégek kapuját.

FÉRFI FUTSAL NB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
RÁBA ETO–MVFC BERETTYÓÚJFALU 6–0 (3–0)
Magvassy Sportcsarnok, 1200 néző. Vezette: Kovács G. (Farkas B., Baghy Cs.)
RÁBA ETO: Balázs Z. – Al-Ioani, Dróth, Lódi, Ramada. Csere: Matkovics (kapus), Harnisch, Dobre, Bárdosi, Café, Szeghy. Edző: Angulo López
BERETTYÓÚJFALU: Pallai – Lovas, Michelzinho, Trencsényi, Szécsi. Csere: Tihanyi (kapus), Nagy I., Leo Mendes, Rábl, Gál I., Nagy T., Togoi. Edző: Turzó József
Gólszerző: Dróth (1–0) az 1., Harnisch (2–0) a 10., Dobre (3–0) a 19., Café (4–0) a 25., Al-Ioani (5–0) a 30., Café (6–0) a 32. percben
Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3–0 a Rába ETO javára