nemzetisport.hu 2019.01.21 21:34 Frissítve: 2019.01.21 22:21

Futsal NB I: a Haladás fontos rangadót veszített Veszprémben

Az Aramis hatgólos mérkőzésen győzte le a BME együttesét az élvonalbeli futsalbajnokságban, míg a forduló rangadóján a Haladás 2–1-es vereséget szenvedett a második helyen álló Veszprémtől, így távolodik a dobogós helyektől.

FUTSAL NB I
Veszprém–Haladás 2–1
(Tatai J. 13., 27., ill. Horváth P. 17.)
Aramis–BME 4–2 (Bognár B. 3., 31., Büki B. 36., Kulcsár G. 39., ill. Palásthy I., Sóvári B.)

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Bacsa Patrik nem hitt a szemének, amikor meglátta, hogy kiállították. Dobos Barna türelmet kér.

2020.01.25 15:01:35

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Feczesin Róbert helyére szerződtettet új kilences, Bacsa Patrik öt perccel bemutatkozása után piros lapot kapott.

2020.01.25 13:26:40

Labdarúgó NB I TŐSÉR NORBERT (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Feczkó Tamás csapata védőgólokkal fordított, és fontos győzelemmel kezdte az évet.

2020.01.25 13:19:44

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN, ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A Honvéd zsinórban a hatodik bajnokiján is gólképtelen maradt a fehérváriakkal szemben.