FTC: Sokan vagyunk a posztra – Lovrencsics a riválisairól
A Ferencváros 2–0-ra megverte a Budapest Honvédot a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második mérkőzésén, így kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel jutott a legjobb nyolc közé. A találkozó után az NSO Tv stábja Lovrencsics Gergővel és Hidi Patrikkal beszélgetett. A kispestiek csapatkapitánya szerint a Fradi jobban használta ki a helyzeteit, míg a második gólt előkészítő ferencvárosi támadóval az Újpest elleni szombati derbiről és a magyar válogatott portugálok elleni vb-selejtezőjéről is szót ejtettünk.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





