FTC: ritkán látni két ekkora gólt egy NB I-es meccsen – videó

2016.07.31. 11:22
Mint ismert, a Ferencváros hazai pályán 6–2-re legyőzte a DVTK-t a labdarúgó NB I 3. fordulójában. A találkozón szép számmal estek a gólok, amelyekből a látványt szem előtt tartva kettőt érdemes kiemelni.

Emir Dilaver talán élete gólját rúgta a második félidőben, a Ferencváros jobbhátvédje elemi erővel bombázott a DVTK kapujába, ezzel lett 4–0 az állás.

Bő tíz perccel később Diego Vela szépített a diósgyőrieknek. A spanyol harmadosztályból érkező középpályás tökéletesen célozta mag a bal felsőt.

A további találatok megtekinthetők a mérkőzés összefoglalójában.