nemzetisport.hu 2018.05.07 19:49 Frissítve: 2018.05.07 20:33

FTC: Koch azt akarta, hogy Hamburgban műtsék meg

A Videoton FC elleni bajnoki mérkőzésen agyrázkódást és arckoponyatörést szenvedő Julian Koch úgy döntött, Hamburgba utazik, hogy ott műtsék meg – adta hírül a német labdarúgó klubjának honlapja, a fradi.hu.

A felcsúti mérkőzés 3. percében megsérülő Kochot a vasárnapi megfigyelés után hétfőn Budapestre szállították, ahol műtétet javasoltak neki. A 27 éves német játékos ezt követően döntött úgy, hogy hazájába utazik a beavatkozásra. A Ferencváros mindent megtesz Koch mielőbbi felépüléséért.

A szintén a Videoton–Ferencváros rangadón megsérülő Otigba Kenneth már túl van a műtéten.

2020.09.27 17:49:54

Labdarúgó NB I BODNÁR ZALÁN (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A lila-fehérek 2015 után tudták ismét idegenben legyőzni a Honvédot. Ahogyan akkor, most is 2–1 lett a javukra.

2020.09.26 23:06:31

Labdarúgó NB I Sz. M.

2020.09.26 10:25:55

Labdarúgó NB I TŐSÉR NORBERT (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

A harmadik egerszegi gólt a születésnapos Koszta Márk lőtte büntetőből. A ZTE első hazai sikerét aratta.