FTC: 600 ezer euróért érkezett az ukrán középpályás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.12.31. 16:10
Ahogy arról beszámoltunk, a Ferencváros vasárnap este bejelentette az ukrán élvonalban szereplő Zorja Luhanszk 23 éves védekező középpályása, Ihor Haratyin szerződtetését. Mára az is kiderült, hogy a magyar felmenőkkel is rendelkező munkácsi születésű játékos mennyi időre írt alá és mennyit fizetett érte az FTC.

A játékos ügyét képviselő Pro Star menedzseriroda vezetője, Vadim Sablij is beszámolt Haratyin klubváltásáról, s az Instagramra feltöltött posztból kiderül, hogy Haratyin 2.5+1 évre szóló szerződést kötött a zöld-fehérekkel – akik amúgy semmilyen részletet nem hoztak nyilvánosságra a transzferrel kapcsolatban.

Igor Kharatin moves to Ferencvarosi, one of the best Hungarian clubs. I think that the Hungarian league leaders have strengthened themselves with a very reliable and effective central midfielder. Congratulations to @zoryaluhansk and @ftcofficial on signing the deal, I wish Igor good luck at the new club! The agreement with the player has been signed based on the 2,5+1 system. #prostaragency #kharatin #zorya #prostarteam#prostarfootballagency

FRISSÍTÉS

A Zorja Luhanszk hétfő délután a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Ihor Haratyin a Ferencvárosban folytatja a pályafutását, és hogy ezért 600 ezer eurót (plusz bónuszokat) utal a magyar klub az ukrán együttes számlájára. A Zorja azt is megerősítette, hogy a 23 éves középpályás két és fél plusz egy évre írt alá a Fradihoz.

Legfrissebb hírek

Futballistavizsga következik a Ferencvárosnak a Békéscsaba Előre ellen

Labdarúgó NB I
3 órája

Gyepes Gábor: Itthon még mindig mindenki a Fradit akarja megverni

Labdarúgó NB I
18 órája

A skótok szerint Robbie Keane a Celtic-kispad egyik várományosa – sajtóhír

Labdarúgó NB I
20 órája

Skribek Alen: Éreztük, hogy megverhetjük a Fradit

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:40

Dibusz Dénes: Egyáltalán nem uraltuk úgy a meccset, hogy ne tudjanak veszélyt okozni

Labdarúgó NB I
2025.10.27. 08:21

Skribek Alen elárulta, mi volt a titka a Ferencváros legyőzésének

Labdarúgó NB I
2025.10.27. 08:12

Robbie Keane: Ha lecserélhettem volna az összes játékost a szünetben, megtettem volna…

Labdarúgó NB I
2025.10.26. 20:40

Bomba meglepetés az Üllői úton: a Zalaegerszeg legyőzte a Ferencvárost!

Labdarúgó NB I
2025.10.26. 19:27
Ezek is érdekelhetik