Fogadási csalás: a REAC-os hatos egyike beismerő vallomást tett

Vágólapra másolva!
2012.03.09. 13:33
Címkék
A Nemzeti Sport információi szerint a fogadási csalások ügyében a bíróság ma elutasította a múlt héten előzetes letartóztatásba helyezett jelenlegi, illetve korábbi hat REAC-játékos – K. Balázs, K. Vince, K. András, Cs. Gergő, V. Zoltán és E. Károly – fellebbezését. Ennek ellenére egyikük szabadlábra került, miután részletes beismerő vallomást tett. 

A Nemzeti Sport úgy tudja, a múlt héten a fogadási botrányokkal összefüggésben előzetes letartóztatásba helyezett hat játékos egyike – azt egyelőre nem tudni, hogy melyikük – részletes, beismerő és feltáró vallomást tett.

Ezek után az ügyészség úgy döntött, hogy vele szemben már nincs szükség a kényszerintézkedés fenntartására, ezért ő szabadlábon védekezhet.

Másik öt társa azonban továbbra is előzetes letartóztatásban marad, miután a bíróság ma elutasította a fellebbezésüket.

 

Legfrissebb hírek

Ecuador–Curacao hajnali 2-től jöhet? Íme, a vb-csoportkör pontos menetrendje

Foci vb 2026
2 órája

Vasárnapi sportműsor: magyar–dán a kézi-vb-n, F1-es idényzáró

Minden más foci
2 órája

Erős és agresszív védekezés kell a dánok ellen; Szoboszlai „majdnem” győztes gólja Leedsben

E-újság
2 órája

Európai kézilabdaligák: Szűcs Bence hat gólt lőtt

Kézilabda
3 órája

Dániel próféta cáfolata – Malonyai Péter jegyzete

Kézilabda
3 órája

Már nem tengerszinten – Ballai Attila publicisztikája

Kézilabda
3 órája

Berenguer átlövése döntött, az Athletic Bilbao két vállra fektette az Atlético Madridot

Spanyol labdarúgás
3 órája

Kvarachelia duplázott, a PSG a Rennes kiütésével tapad a Lensra

Francia labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik