
Zubkov szerint nem származik abból előnye, hogy ukrán (Fotó: Földi Imre)
Olekszandr Zubkov, a Ferencváros labdarúgója a sport.ua ukrán lapnak adott interjút, melyben elmondta keményen kell dolgoznia ahhoz, hogy kezdő legyen Szerhij Rebrovnál.
Zubkovot arról kérdezték, hogyan értékeli teljesítményét a Ferencvárosban, mennyire érzi magát sikeresnek, amióta zöld-fehérbe öltözött.
„Nem az én dolgom, hogy ezt megítéljem. Ezt azoknak az embereknek kell megtenniük, akik kívülről figyelnek engem a pályán. Én csak szeretnék gólt lőni és gólpasszokat adni” – mondta Zubkov.
Az ukrán lap természetesen a Ferencváros vezetőedzőjéről, Szerhij Rebrovról is megkérdezte a játékost.
„Rebrovnál mindenki egyenlőnek számít. Az, hogy ukrán vagy, nem jelenti, hogy automatikusan játszani fogsz. Azt ki kell érdemelni” – tette hozzá Zubkov.
Legfrissebb hírek

A Ferencváros 17 éves csatárral kötött szerződést
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:47

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

Ajánlatot kapott a Ferencváros Makreckisért – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 10:15
Ezek is érdekelhetik




