Ferencváros: André Schembrit másodszor is megnézte az Omonia

2011.05.02. 12:43
A máltai André Schembri továbbra is a Ferencváros egyik legkapósabb játékosa, múlt héten már beszámoltunk róla, hogy a csatár szóba került a lengyel Polonia Warsawánal, míg a ciprusi Omonia News.com arról adott hírt, hogy az Omonia Nicosia másodszor is élőben nézte meg a 24 éves csatárt.

Az Omonia a hírek szerint először a Vasas elleni őszi meccsen látta a ferencvárosi André Schembrit, amikor három gólt szerzett, majd legutóbb április 24-én az MTK elleni találkozón is jelen volt a ciprusi klub megfigyelője, aki ismét feljegyezhetett egy gólt a máltai csatártól, méghozzá egy szépségdíjas találatot.

Az Omonia News tegnapi beszámolója szerint Schembrit több országból is figyelik, de a Ferencváros is szeretné megtartani. A forrás hozzáteszi, hogy az Omonia vezetői alighanem kikérik a Magyarországról szerződtetett Leandro véleményét is. Más kérdés, hogy a korábbi magyar válogatott futballista éppen akkor (2010 telén) szerződött Ciprusra, amikor Schembri a Ferencváros játékosa lett.

Legfrissebb hírek

Borbély Balázs: Az a dolgunk, hogy jobb közösséget, jobb csapatot kovácsoljunk össze

Labdarúgó NB I
9 órája

Hosszú idő után újra magyar szakembert nevezett ki a Ferencváros – Borbély Balázs az új vezetőedző

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:11

FTC: Borbély Balázzsal ma tárgyalhatnak, utána jöhet a bejelentés – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:11

Fókuszban a visszatérők: kik kaphatnak új esélyt az FTC-nél?

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:00

Árulás helyett – Ballai Attila publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 23:47

NS-infó: Borbély Balázs stábtagjai egy kivétellel maradhatnak Győrben

Labdarúgó NB I
2026.05.29. 13:39

„Borbély Balázs még nem írt alá, folynak a tárgyalások a Fradival”

Labdarúgó NB I
2026.05.29. 12:24

Felcsúton is kiütötte ellenfelét, megvédte címét az FTC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 20:57
Ezek is érdekelhetik