Felkészülés: legyőzte osztrák ellenfele a Videotont

2017.01.27. 12:44
A Videoton egy góllal maradt alul osztrák ellenfelével szemben (Fotó: <a href="http://www.vidi.hu/2017/01/27/vastic-fejesevel-nyert-az-admira.html" target="_blank">vidi.hu</a>)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton első pénteki felkészülési mérkőzésén 1–0-ra kikapott az osztrák Admira Wackertől.

A kétszer harminc percig tartó mérkőzésen egyetlen gól döntött, négy perccel a lefújás előtt jobb oldali beadást követően az osztrákok támadója fejelt gólt kilenc méterről.

A Videoton a mai nap folyamán délután is pályára lép, ellenfele a 18-szoros román bajnok bukaresti Dinamo lesz a 16 órakor kezdődő összecsapáson.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Videoton FC–Admira Wacker (osztrák) 0–1 (0–0)

Marbella, Estadio Municipal de Marbella
VIDEOTON: Zöldesi – Sejben, Varga B., Pölöskei Zs., Szolnoki – Solomun, F. Oliveira, Lénárt, Bódi – Bévárdi, Barczi
Forrás: vidi.hu

A VIDEOTON TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 5.
Edzőtábor:január 9–19., Dubai (Arab Emírségek); január 24. – február 4., Marbella (Spanyolország)