Felkészülés: az MTK három góllal megverte a somorjaiakat

A labdarúgó NB I 2013–2014-es idényére készülő MTK Agárdon 3–0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen a szlovák másodosztályban szereplő Samorínt.

Az agárdi összecsapáson az első félidőben nem született gól, a második játékrészben azonban háromszor is betalált a csapat. Kétszer a fiatal Horváth Péter volt eredményes, egy alkalommal pedig Frank Richárd zörgette meg a hálót.

Az agárdi edzőtábor ezzel véget ért, az MTK következő felkészülési mérkőzését kedden 17 órakor a Gyirmóttal játssza a Hidegkuti-stadionban.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MTK Budapest–Samorín (szlovák II. o.) 3–0 (0–0)
MTK, 1. félidő:
Groppioni – Nagy, Kálnoki Kis, Vukmir, Ladányi – Pölöskei, Kanta, Poór – Horváth Zs., Tischler, Vass. 2. félidő: Abu – Besztercei, Tóth, Hajdú, Deutsch – Macura, Hayub, Frank – Bese, Horváth P., Varga.
G:
Horváth P. (2), Frank

MTK: TERVEZETT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 2., AgárdMTK–MFK Rimavská Sobota (Rimaszombat, szlovák II.) 1–0 (Tischler)
Július 6., 11.00, AgárdMTK–Samorín (Somorja, szlovák II.) 3–0 (Horváth P. 2, Frank)
Július 9., 17.00 MTK–Gyirmót
Július 13., 17.00MTK–Podbrezová (Zólyombrézó, szlovák II.)
Július 16., 17.00MTK–Vasas
Július 20., 17.00MTK–Siófok

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2015.02.28 10:04:54

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Milos Krsztics góllal debütált a diósgyőrieknél • Németh Márió mentett pontot a hazaiaknak.

2015.02.28 11:19:52

Labdarúgó NB I Kamler János

Josip Elez 2013 szeptemberében még a Lazio keretének tagja volt az AS Roma ellen.

2015.02.27 16:40:12

Kanta trükkös „cselt” dobott be, Pölöskei újabb bombagólt szerzett – a kapus segítségével.