Felkészülés: az MTK három góllal megverte a somorjaiakat

A labdarúgó NB I 2013–2014-es idényére készülő MTK Agárdon 3–0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen a szlovák másodosztályban szereplő Samorínt.

Az agárdi összecsapáson az első félidőben nem született gól, a második játékrészben azonban háromszor is betalált a csapat. Kétszer a fiatal Horváth Péter volt eredményes, egy alkalommal pedig Frank Richárd zörgette meg a hálót.

Az agárdi edzőtábor ezzel véget ért, az MTK következő felkészülési mérkőzését kedden 17 órakor a Gyirmóttal játssza a Hidegkuti-stadionban.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MTK Budapest–Samorín (szlovák II. o.) 3–0 (0–0)
MTK, 1. félidő:
Groppioni – Nagy, Kálnoki Kis, Vukmir, Ladányi – Pölöskei, Kanta, Poór – Horváth Zs., Tischler, Vass. 2. félidő: Abu – Besztercei, Tóth, Hajdú, Deutsch – Macura, Hayub, Frank – Bese, Horváth P., Varga.
G:
Horváth P. (2), Frank

MTK: TERVEZETT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Július 2., AgárdMTK–MFK Rimavská Sobota (Rimaszombat, szlovák II.) 1–0 (Tischler)
Július 6., 11.00, AgárdMTK–Samorín (Somorja, szlovák II.) 3–0 (Horváth P. 2, Frank)
Július 9., 17.00 MTK–Gyirmót
Július 13., 17.00MTK–Podbrezová (Zólyombrézó, szlovák II.)
Július 16., 17.00MTK–Vasas
Július 20., 17.00MTK–Siófok

Vajon megnyeri a Benedek vezette magyar csapat a vízilabda EB-t? Hallgass a megérzéseidre és fogadj!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2014.07.23 14:58:36

Labdarúgó NB I P. K.

NB I-ES SZEZONFELVEZETŐ III. Mi lesz Radóval? Milyen az élet Futács után? Szombathelyi és diósgyőri kérdések.

2014.07.22 10:23:48

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

NB I-ES SZEZONFELVEZETŐ II. Világbajnok a Honvéd kispadján, kölcsönkapott kapus a Kecskemétnél.

2014.07.20 14:18:15

NB I-ES SZEZONFELVEZETŐ I. A Dunaújváros nem akar az Eger sorsára jutni • A felcsútiaknál senki sem játszott több meccset.

2014.07.19 16:54:42

Labdarúgó NB I PÓR KÁROLY

Tervek, jövőkép, a helyiek véleménye – a második NB I-es idényére készülő Puskás Akadémiánál jártunk.