nemzetisport.hu 2018.01.18 10:21 Frissítve: 2018.01.18 11:00

Felkészülés: győzelemmel kezdett Spanyolországban a PAFC

A Spanyolországban edzőtáborozó Puskás Akadémia lejátszotta első téli felkészülési mérkőzését szerda este. A felcsútiak fölényes, 4–0-s győzelmet arattak a spanyol harmadosztályú Real Balompédica Linense felett.

Pintér Attila csapata nagy iramban kezdte a találkozót, és a klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint Ulysse Diallo és Liridon Latifi előtt is ott volt a lehetőség, hogy megszerezze a vezetést, ez azonban csak a fordulás után sikerült a PAFC-nak.

Molnár Gábor találata után Prosser Dániel volt eredményes, aki nem sokkal később büntetőt harcolt ki, amelyet aztán Radó váltott gólra, s a 4–0-s végeredményt is ő állította be.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Puskás Akadémia–Real Linense 4–0 (Radó 2 – az elsőt 11-esből, Molnár G., Prosser)

2020.02.20 14:56:37

Labdarúgó NB I PÓR KÁROLY, HATÁR DÁVID (infografika)

A télen Ciprus és Costa Rica is adott játékost a magyar élvonalba. Most még Brazília a 3. legnagyobb játékosbeszállítónk.

2020.02.19 21:51:49

Labdarúgó NB I VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Miért ne lehetne a rivaldába helyezni a fiatal magyar focistákat, s meddig kell még plusz anyagi ösztönzést, rendeletbe foglalt direktívákat adni ahhoz, hogy kiderüljön, nem is ügyetlenebbek a hazaiak?

2020.02.19 17:10:02

Labdarúgó NB I KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Muszliu a 89. percben használta ki az újpesti védők határozatlanságát és lőtte tovább a Vidit a Magyar Kupában.